ˆ

• Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Ogłoszenie - szczegóły

Pobierz dane XML Ogłoszenie numer: Drukuj informację Ogłoszenie numer:

Szczegóły informacji

Ogłoszenie: specjalista ds. BHP w wymiarze 1/4 etatu

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Wymiar etatu:

Ilość etatów:

Wydział: Ogólny

Data udostępnienia: 2007-11-30

Ogłoszono dnia: 2007-11-30 przez Zygfryd Gandecki

Termin składania dokumentów: 2007-12-14 00:00:00

Nr ogłoszenia:

Zlecający: Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze

I. Wymagania w stosunku do kandydatów:

a. Wymagania niezbędne:
wykształcenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, aktualne przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, znajomość przepisów w zakresie :prawa pracy, bhp, znajomość przepisów w zakresie stosowania systemów zarządzania: - bezpieczeństwem, higieną pracy, - środowiskiem, - ryzykiem zawodowym, - znajomość przepisów ochrony przeciwpożarowej.
b. Wymagania dodatkowe:
umiejętność przeprowadzania szkoleń z zakresu bhp, samodzielność, komunikatywność, umiejętność analizy problemów i poprawnego wyciągania wniosków,

V. Wymagane dokumenty:

-życiorys (CV), -list motywacyjny, -dokument (lub kserokopia) potwierdzający posiadane wykształcenie, -inne dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje i umiejętności, -zaświadczenie o niekaralności.

VI. Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

a. Termin:
2007-12-14 00:00:00
b. Sposób:
Wymagane dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny, CV) powinny być opatrzone klauzulą: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 22 marca 1990 r. o pracownikach samorządowych ( Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1593 z późn zm.)
c. Miejsce:
Pisemne zgłoszenia kandydatów należy składać osobiście w kadrach Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych Zielona Góra lub dostarczyć pocztą na w/w adres. Nabór trwać będzie 14 dni licząc od dnia opublikowania ogłoszenia na stronie BIP placówki.

VII. Informacje dodatkowe:

Zgłoszenia kandydatów, które wpłyną po wyżej określonym terminie oraz będą niekompletnie , nie będą rozpatrywane. Konkurs przeprowadzi Komisja rekrutacyjna powołana przez dyrektora ZSOiS w Zielonej Górze. Po upływie terminu składania aplikacji zostanie ogłoszona lista kandydatów spełniających wymogi formalne w Biuletynie Informacji Publicznej (www.bip.wrota.lubuskie.pl/lo7_zielonagora) i na tablicy placówki. Z tymi kandydatami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne. O dokładnym terminie przeprowadzenia rozmów kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie. Informacja o wyniku konkursu będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (www.bip.wrota.lubuskie.pl/lo7_zielonagora) oraz na tablicy informacyjnej w ZSOiS w Zielonej Górze.
« powrót do poprzedniej strony